NOVÁ CENA: Rodinný dom v Žaškove

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

NOVÁ CENA: Rodinný dom v Žaškove

140 000
Lokalita
Žaškov
druh
Rodinný dom
STAV
Pôvodný stav
Poschodie
Plocha
907
Balkón, lódžia
Áno
Internet
Pivnica
Áno
energetický certifikát
Parkovacie miesto
výťah
Rok výstavby

Realitná kancelária Dalmia Vám ponúka nehnuteľnosť v obci Žaškov. Rodinný dom postavený na rovinatom pozemku o výmere 907 m2. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete - obecná voda, elektrina, žumpa (kanalizácia dostupná v roku 2024). Kúrenie zabezpečuje plynový kotol a kotol na pevné palivo, teplú vodu ohrieva elektrický bojler. Na rodinnom dome boli vymenené plastové okná, strecha je sedlová - plechová.

Rodinný dom je z časti podpivničený a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, špajze, kúpeľne s WC, obývacej izby, spálne, izby. V chodbe sa nachádzajú schody vedúce do poschodia, kde je ďalšia izba s priestrannou terasou a priestor pod strechou, ktorý nie je zoobytnený, slúži ako odkladací priestor. Súčasťou domu je aj letná kuchyňa, ktorá je prepojená s domom a nachádza sa v nej vstup do ďalšej podkrovnej izby. Pri dome je ďalšia miestnosť nazývaná sypáreň. Súčasťou nehnuteľnosti je sú aj zadné stavy - humno a garáž.

Nehnuteľnosť je ihneď k dispozícii a novému majiteľovi ponúka široké využitie a možnosť prerobenia podľa vlastných predstáv.

Žaškov

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.