VIANOČNÁ AKCIA: Typická drevenička v historickej dedinke

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

VIANOČNÁ AKCIA: Typická drevenička v historickej dedinke

289 000
Lokalita
Dolný Kubín
druh
Chata
STAV
Celková rekonštrukcia
Poschodie
Plocha
933
Balkón, lódžia
Internet
Pivnica
Áno
energetický certifikát
Parkovacie miesto
výťah
Rok výstavby

V dnešnej dobe návratu k tradíciám Vám ponúkame nádhernú drevenicu postavenú v nádhernom prostredí oravského vidieka, ktoré dýcha dávnou minulosťou. Lokalita Srňacie je ukrytá v lone oravskej prírody. Malebná dedinka sa vyznačuje nehnuteľnosťami s prvkami dávnej oravskej architektúry s typickými oravskými dreveničkami. Nami ponúkaná nehnuteľnosť je postavená na veľkorysom pozemku štvorcového tvaru o výmere 933 m2. Pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a obytného podkrovia. Polovicu pôdorysu stavby tvorí nadzemná pivnica, ktorá slúži ako technická a odkladacia miestnosť.

Druhé nadzemné podlažie tvorí obytná denná časť so vstupom z terasy orientovanej na juh - juhozápad. Obytná časť pozostáva z veľkorysej obývacej izby s dominantou kvalitnej krbovej pece, ktorá zabezpečuje lokálne vykurovanie s teplovzdušnými prieduchmi do podkrovia, priestranná kuchyňa s jedálenským kútom, komfortná kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, vstupná chodba s dreveným schodiskom do podkrovia. Rekonštrukciou bolo podkrovie uspôsobené na dve plnohodnotné spálne a open space pracovňu.

Napriek tomu, že dedinka pôsobí, že sa tu zastavil čas minulosti, ponúka nehnuteľnosť všetky výhody moderného bývania. Je napojená na elektrickú energiu, vodu zo studne a žumpu.

Kúrenie zabezpečujú elektrické radiátory a samostatne stojaca piecka s prieduchmi, v kúpeľni zabezpečujú kúrenie elektrické odporové drôty a radiátor na stene.

Nehnuteľnosť je vhodná na rekreáciu, ale aj trvalé bývanie - ponúka relax v lone prírody, nádherné výhľady.

Dolný Kubín

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.