Veľkorysý pozemok v Žaškove

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

Veľkorysý pozemok v Žaškove

dohodou
Lokalita
Žaškov
druh
Pozemok
STAV
Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie
Plocha
2017
Balkón, lódžia
Internet
Pivnica
Áno
energetický certifikát
Parkovacie miesto
výťah
Rok výstavby

Zástancom tradičného bývania na vidieku, ponúkame veľkometrážny pozemok v intraviláne obce Žaškov. Rovinatý pozemok o výmere 2017 m2, zvažujúci sa do mierneho svahu, je situovaný v zástavbe rodinných domov pri afaltovej obecnej komunikácii. Na pozemku sa nachádza existujúca stavba so súpisným číslom.

Kombinovaná drevostavba s murovanou časťou je postavená na v prednej časti pozemku. Obytná časť domu pozostáva z prekrytej pavlače so vstupom priamo do kuchyne, prepojenej s obývacou izbou. Dominantu dennej zóny tvorí štýlová krbová pec, ktorá zabezpečuje vykurovanie objektu ako alternatívny zdroj kúrenia k elektrický m konvektorom. Bonusom je priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC, príručná špajza a spálňa v zadnej časti chalupy. Ďalšia izba so samostatným vstupom z dvora, má vlastnú kúpeľňu a komoru, čo umožňuje využitie nehnuteľnosti aj na dvojgeneračné bývanie. Nehnuteľnosť je predurčená na rekonštrukciu a môže byť využívaná na celoročné bývanie, alebo za účelom prenájmu. Súčasťou predaja je aj samostatne stojaca murovaná garáž s letnou kuchynkou.  Atraktivitu tohto miesta podčiarkuje aj prírodný potôčik tvoriaci hranicu pozemku.

Pridaná hodnota: - rodinný dom je napojený na všetky IS (vlastný zdroj vody z rezervoáru, obecný vodovod, elektrina, žumpa a predpríprava na pripojenie na kanalizáciu, ktorá sa momentálne v obci buduje).

Žaškov

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.