Moderná zrubová chata v lyžiarskom stredisku

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

Moderná zrubová chata v lyžiarskom stredisku

254 900
Lokalita
Racibor
druh
Chata
STAV
Novostavba
Poschodie
Plocha
Balkón, lódžia
Internet
Pivnica
energetický certifikát
Parkovacie miesto
výťah
Rok výstavby

Zrubová dvojpodlažná chata s priestrannou terasou, nachádzajúca sa na rovinatom pozemku priamo pri zjazdovke lyžiarskeho strediska Racibor , ponúka všetky atribúty moderného bývania. Tradičná drevostavba disponuje veľkorysým otvoreným priestorom (open space) na prízemí, slúžiacim ako denná časť s vynovenou kuchyňou, jedálňou a nadčasovou obývacou izbou, ktorú vkusne dopĺňa funkčný teplovzdušný krb. Nočnú - oddychovú časť tvoria 3  priestranné izby a sociálne zariadenie s masážnym sprchovým kútom v kúpeľni.

Orientácia pozemku, na ktorý bola chata dômyselne osadená, ponúka nielen z terasy nádherné, ničím nerušené panoramatické výhľady do údolia a na okolité vrchy, v diaľke ktorých je možné zazrieť aj časť dominanty oravského hradu.

Ponúkaná nehnuteľnosť, ktorá je napojená na všetky IS, je pre svoju veľkosť a vybavenie, pre strategickú polohu, dobre vyriešenú dopravnú dostupnosť a blízkosť základnej infraštruktúry  vhodná nielen na rekreáciu, podnikanie v oblasti cestovného ruchu, ale aj na celoročné rodinné bývanie.

Chata aktuálne slúži majiteľom za účelom podnikania a rokmi si vybudovala stálu klientelu, ktorá bude v prípade záujmu poskytnutá budúcemu vlastníkovi.

Oravský Podzámok - Racibor

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.