Investičná príležitosť

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

Investičná príležitosť

info v RK
Lokalita
Dolný Kubín
druh
STAV
Poschodie
Plocha
725
Balkón, lódžia
Internet
Pivnica
energetický certifikát
Parkovacie miesto
výťah
Rok výstavby

Dvojpodlažná budova s podkrovím sa nachádza na strategickom mieste v blízkosti k autobusovej a vlakovej stanici, ponúka veľký potenciál a rozsiahle možnosti využitia. Centrum mesta, mestské administratívne budovy a ako aj nákupná zóna je vzdialená do 5 minút pešou chôdzou. Celková plocha každého poschodia je150 m2, s pozemkom o rozlohe 725 m2, ktorý zahŕňa dostatok parkovacích miest. Budova ponúka možnosť nadstaviť ešte jedno poschodie.

Tehlový objekt je spojený so všetkými inžinierskymi sieťami (IS) a umožňuje flexibilné plánovanie pre rôzne účely. Plánovaná štúdia zvažuje využitie budovy ako zubnej kliniky s pridruženými bytmi. Okrem toho existujú dva rôzne varianty strechy -sedlová a pultová, čo umožňuje prispôsobiť budovu potrebám projektu.

Tento multifunkčný objekt môže slúžiť ako reštaurácia, kaviareň, pizzeria, penzión, bytový dom, sídlo firmy, klinika alebo poskytovať rôzne  služby. S výhodnou polohou a rozlohou predstavuje vynikajúcu investičnú príležitosť s možnosťou rôznorodého využitia a zaujímavým potenciálom - možnosť nadstavby jedného podlažia.

Dolný Kubín

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.