Dalmia vznikla s cieľom pomôcť klientom nájsť správnu nehnuteľnosť…

Postupným vývojom sme nadobudli presvedčenie, jediného cieľa a tým je spokojný zákazník.

viac ako 474 Spokojných klientov

Našli sme našu spoločnú vášeň pre reality.

Mirka a Danka sú spoluzakladateľkami Dalmie.

Ing. Katarína Bruníková

Katkin obchodný talent objavila pred X rokmi jej sestra, ktorá pre Dalmiu poskytuje svoje právne služby. Katka ovláda situáciu v realitách na hornej Orave.

Ing. Milada Antalová

Po 12- tich rokoch prežitých v samospráve sa snaží nájsť vždy riešenie, ponúka iný pohľad na vec a je nápomocná. Vždy má v zásobe viac variantných riešení na jeden problém. Diskusia s ňou je vždy vecná, konštruktívna a vedie k cieľu. K vášmu vysnívanému cieľu.

Mgr. Jana Macková

Daniela Lomázová

Danka pôsobí na realitnom trhu 12 rokov. S Mirkou sa spojila pre rovnakú ideu – budovať kvalitnú firmu a poskytovať klientom kvalitný servis.

Miroslava Žilíková

Mirka s Dankou sú spoluzakladateľkami Dalmie. Mirka sa venuje riadeniu spoločnosti a obchodu s nehnuteľnosťami. V realitnej oblasti pracuje 12 rokov.

Mgr. Juraj Murina

Juraj sa do tímu Dalmie dostal ešte ako klient, ktorý hľadal riešenie od realitných špecialistov. Pri zmene práce, si spomenul na poradenské služby Danky a Mirky, Dalmia bola pre neho jasná voľba. V realitách pracuje 3 roky.

Sme mladá spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami od roku 2016.

V biznise sa ale formujeme od roku 2004, kedy sme ako úplní laici začali spoznávať svet realít. Učili sme sa chápať a pozerať na obchody očami klientov a hľadali sme správne spôsoby, ako si získať ich dôveru.

Rovnaké myslenie, spôsob práce a ciele nás nasmerovali k rozhodnutiu založiť si vlastnú spoločnosť s vlastným nielen pracovným, ale aj morálny kódexom prístupu ku klientom.

Zobraziť naše služby

158

Zrealizovaných
predajov

474

Spokojných
klientov

109

Podpísaných
zmlúv

12490

Vypitých
káv

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.