Radi vám s predajom pomôžeme.

Roky skúseností, profesionálny prístup a komunikácia na najvyššej úrovni sú naše silné zbrane pri predaji a prenájme nehnuteľností. Zabezpečuje kompletný a dôsledný servis.  

Ako predaj podporíme?

Ohodnotenie

Pri predaji aj prenájme nehnuteľnosti je najdôležitejší krok -  správne nastavená cena. Jej návrh u nás získate už na  prvom úvodnom stretnutí po zohľadnení lokality, právneho stavu a  stavu nehnuteľnosti.

Home staging

Najdôležitejšie je upraviť vzhľad nehnuteľnosti, tzv. homestaging a tým vyzdvihneme jej prednosti a potenciál. Homestaging zaručí lepší dojem pri prezentácii a zvýšený počet potencionálnych klientov a tiež rýchlejší predaj či prenájom za najvýhodnejšiu cenu.

Marketing

Postaráme sa o pútavé spracovanie prezentácie Vašej nehnuteľnosti. Vytvoríme virtuálnu obhliadku, videoobhliadku alebo profesionálne fotografie, vďaka ktorým si Vašu nehnuteľnosť budú môcť klienti pozrieť kedykoľvek a ponúkne im obhliadku najskôr z pohodlia domova. Následne spracujeme inzerát, ktorý uverejníme na inzertných realitných portáloch a sociálnych sieťach.  

Právny servis

Na bezproblémový priebeh realitného obchodu dohliada advokát, ktorý pre Vás zabezpečí kompletnú zmluvnú dokumentáciu, poradenstvo a tým 100% právnu ochranu. Naša práca nekončí po podpise kúpnej zmluvy a po podaní návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. Pripravíme pre Vás všetky dokumenty k odovzdaniu/prevzatiu nehnuteľnosti k prepisu dotknutých orgánov.

Ak ste si nie istý, či dokážeme pomôcť aj Vám, neváhajte sa nás opýtať prípadne zanechajte spatnú väzbu. Ďakujeme.

Úspešne odoslané
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Zobraziť nehnuteľnosti
Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.