Samostatný byt v rodinnom dome

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

Samostatný byt v rodinnom dome

119000
Lokalita
Likavka
druh
Rodinný dom
STAV
Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie
Plocha
Balkón, lódžia
Internet
Pivnica
energetický certifikát
Parkovacie miesto
výťah
Rok výstavby


Predaj bytovej jednotky v rodinnom dome môže byť atraktívnou možnosťou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu komfortu rodinného domu a možnosti investovať do nehnuteľnosti.

 Preto Vám ponúkame priestranný 3 izbový byt , ako samostatnú bytovú jednotku v rodinnom dome v Likavke, ktorý prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. Ponúkaný byt so samostatným vchodom poskytuje dostatok priestoru pre mladé páry s víziou rozrastajúcej sa rodiny, pretože ako BONUS k danej nehnuteľnosti je priestor na zobytnenie veľkorysého podkrovia.

Možnosť parkovania je tiež dôležitým aspektom, hlavne keď zaparkujete priamo pred svojím domom. Ďalším veľkým nie menej podstatným benefitom, ak vlastníte viac ako jedno vozidlo, je  garáž postavená vo dvore domu, ktorú je možné si prenajať. Ak nevlastnite žiadne auto, nevadí, byt sa nachádza len pár krokov od autobusovej zastávky.

A nakoniec, čo ponúkanú nehnuteľnosť predurčuje ako vynikajúcu investíciu je možnosť po dohode s majiteľmi využívať aj časť záhrady na relax, čo ocenia hlavne rodiny s malými deťmi.

V kocke: ZA JEDNU CENU: 2 izby, krb, kuchyňa, špajza, soc. zariadenie, priestranné podkrovie, parkovanie, garáž do nájmu, vynikajúca dostupnosť do mesta.

kúrenie: spoločné ústredné , kotol na pelety s dávkovačom

ohrev vody: elektrický bojler

odpad: žumpa

Likavka

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.