RD v Ľubochni

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

RD v Ľubochni

125000
Lokalita
Ľubochňa
druh
Rodinný dom
STAV
Pôvodný stav
Poschodie
Plocha
835
Balkón, lódžia
Nie
Internet
Pivnica
Áno
energetický certifikát
Parkovacie miesto
výťah
Rok výstavby
1960

Hľadáte pre svoj život pokoj a harmóniu v lone slovenskej prírody, s dobrou dostupnosťou do mesta? Tak objavujte s nami poklad v srdci Ľubochne.

Predstavujeme Vám starší, ale útulný rodinný dom v pôvodnom stave, postavený na konci ulice mimo hlavnej cesty, na pozemku o výmere 835 m2. Dom pozostáva z dvoch izieb a priestrannej kuchyne, čo ho robí ideálnym pre menšiu rodinu, alebo tých, ktorí hľadajú svoje prvé bývanie. V prípade potreby sa núka jedinečná možnosť rekonštrukcie podkrovia, kde je priestor na 3 ďalšie obytné miestnosti. Nehnuteľnosť je kompletne podpivničená, s veľkorysým priestorom pre Vaše hobby, sklad a nachádza sa tu aj zabehnutá kotolňa s kotlom na pevné palivo a bojlerom na ohrev teplej vody.

Ak ste milovníkom prírody a zdravého životného štýlu, ponuka zahŕňa v cene aj funkčný včelín umiestnený priamo v záhrade domu. K dispozícii je tiež garáž a hospodárska budova, každá stavba so samostatným súpisným číslom.

Pár metrov od domu sa nachádza štýlová železničná stanica, čo Vám umožní pohodlné cestovanie či už za prácou, zábavou, alebo turistikou do okolitých miest.

Tento dom je po rekonštrukcii podľa vlastných predstáv, skutočne vhodný nielen na celoročné bývanie, ale aj na rekreáciu, poprípade na podnikanie s ubytovacími službami v oblasti turistického ruchu.

Tak neváhajte a staňte sa súčasťou úžasnej komunity čarokrásnej Ľubochne.

Ľubochňa

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.