NOVÁ CENA - Rodinný dom na vynikajúcej adrese

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

NOVÁ CENA - Rodinný dom na vynikajúcej adrese

247500
Lokalita
Dolný Kubín - Medzihradné
druh
Rodinný dom
STAV
Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie
Plocha
792
Balkón, lódžia
Internet
Pivnica
energetický certifikát
Parkovacie miesto
výťah
Rok výstavby
1968

Naša realitná kancelária Vám exkluzívne ponúkame možnosť vlastniť tento úžasný udržiavaný rodinný dom, ideálne situovaný na dobrej adrese v Dolnom Kubíne časti Medzihradné s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta. Postavený je na pozemku o výmere 792 m2v kraji tichej ulice. Tento dom je špeciálny svojou kvalitou údržby, starostlivosťou a jeho výnimočnými vlastnosťami.

Neodmysliteľnou súčasťou domu, hlavne pre pánov, je veľká garáž, ktorá poskytuje dostatok priestoru pre vaše vozidlo, hobby a ako manipulačný priestor technického zázemia domu. Okrem toho je k dispozícii aj prístrešok pre dve autá, priamo vo dvore, za elektricky ovládanou bránou, čo je výhodou pre rodiny s viacerými vozidlami. Priestranná záhrada v mierom svahu za domom poskytuje ideálne miesto na relaxáciu a zábavu s priateľmi a rodinou, nielen pod holým nebom, ale aj v altánku, ktorý slúži za každého počasia.

Vnútri domu, na 3 poschodiach, sa nachádza celkovo 6 izieb, vrátane poľovníckej izby, ktorá dodáva domu charakter a šarm. Táto izba s krbom môže slúžiť ako útulné miesto na oddych po dlhom dni. Okrem toho je k dispozícii aj zimná záhrada, ktorá pridáva domu vzdušnú atmosféru a umožňuje vám relaxovať v príjemnom prostredí bez ohľadu na počasie a ročné obdobie.

Celkovo ide o veľkorysý a dobre udržiavaný rodinný dom, ktorý ponúka široké možnosti pre pohodlný a kvalitný život. Nehnuteľnosť je pripravená pre nových majiteľov, ktorí ocenia jej jedinečné vlastnosti a výhody. Nezmeškajte túto príležitosť a staňte sa súčasťou tohto skvelého komunitného prostredia tak blízko centra mesta.

Dolný Kubín - Medzihradné

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.