Oravská drevenica s nádherným výhľadom

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

Oravská drevenica s nádherným výhľadom

90000
Lokalita
Malatiná
druh
Rodinný dom
STAV
Poschodie
Plocha
1121
Balkón, lódžia
Internet
Pivnica
energetický certifikát
Parkovacie miesto
výťah
Rok výstavby

Oravské drevenice sú známe pre svoju charakteristickú architektúru a kultúrnu hodnotu. V malebnej obci Malatiná, kde pre panenskú prírodu a tradičný ráz dediny našli miesto pre krásne scény aj filmári Jakubiskovej Perinbaby, nájdeme ešte veľa domov nášho kultúrneho dedičstva.

Aj nami ponúkaná oravská drevenica kombinuje tradičný štýl s modernými potrebami v podobe veľkého pozemku a rôznych priľahlých plne-funkčných budov. Stolárska dielňa na kraji pozemku, poskytuje veľkorysý priestor pre zručného majiteľa, či už na výkon jeho prácev akomkoľvek odbore, alebo pre jeho remeselné hobby.

Murovaná garáž s montážnou jamou, je tiež veľkou pridanou hodnotou. Môže slúžiť nielen na ochranu vášho miláčika, ale tiež ako priestor na opravy a údržbu vozidiel.

Netradičný pozemok štvorcového tvaru o výmere 1121 m2 s prístupom z 2 strán, ponúka nádherné výhľady a rôznorodosť jeho využitia. Keďže stavby boli dômyselne situované v hornej časti pozemku, väčšiu jeho časť tvorí záhrada s ovocnými stromami.

Samostatná stavba -  je omietnutá drevenica, osadená vo svahu, momentálne zobytnená na 2 podlažiach. Prízemie s priestrannou kuchyňou, pivnicou a kúpeľňou má vstup priamo zo záhrady. Hlavným vchodom, z opačnej strany domu, vojdeme do vstupnej verandy, v ktorej sa nachádza aj schodisko do prízemia. Na tomto podlaží sú dve miestnosti – spálňa a obývacia izba, špajza a kuchyňa s kachľovou pecou. V prístavbe domu, ktorá môže slúžiť ako ďalšia plnohodnotná izba, vedú schody do podkrovia, ktoré poskytuje možnosť jeho zobytnenia.

V závislosti od veľkosti a stavu pozemku, drevenice a ďalších stavieb by takéto miesto mohlo byť ideálne pre tých, ktorí hľadajú kombináciu tradičného vidieckeho života s modernými zariadeniami a priestormi na konkrétne záujmy a záľuby, či už na trvalé bývanie, alebo na oddych a rekreáciu.

Malatiná

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.