Rozostavaný bungalov v Oravskej Jasenici

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

Rozostavaný bungalov v Oravskej Jasenici

205900
Lokalita
Oravská Jasenica
druh
Rodinný dom
STAV
Novostavba
Poschodie
Plocha
Balkón, lódžia
Internet
Pivnica
energetický certifikát
Parkovacie miesto
výťah
Rok výstavby

Mať bývanie podľa vlastných predstáv je snom hádam každého z nás. A práve tento rodinný dom v Oravskej Jasenici Vám takúto možnosť ponúka. Rozostavaný rodinný dom sa rozprestiera na 180 m2, je dokončený asi na 2/3, t.j. všetky najdôležitejšie články domu sú hotové. V dome je hotová elektrina, voda, podlahové kúrenie, betónové potery, stierky a steny vybielené.

Dispozičné riešenie domu kopíruje súčasné moderné bývanie – veľká obývačka s krbom, prepojená s kuchyňou s dvomi východmi na krásnu veľkorysú terasu, spálňa plus jedna izba, kúpeľňa s WC a zádverie. Dom je viac ako polovicu podpivničený – tento priestor ponúka budúcemu majiteľovi viac možností využitia – je tu príprava na sprchový kút, práčovňu, spoločenská miestnosť na súkromnú párty s možnosťou relaxovať aj v saune.

K domu patrí veľký pozemok o výmere 1715 m2, ktorý okrem krásneho výhľadu na pokojnú oravskú prírodu poskytne atmosféru zurčiaceho potoka pre dokonalý relax v každom ročnom období.

Oravská Jasenica je vyhľadávanou obcou nielen kvôli dostupnosti do mesta, ale poskytuje veľa možností aj v podnikateľskej sfére –v priemyselnej časti obce má množstvo ľudí prácu a podnikatelia priestor pre svoje aktivity.Oravská Jasenica

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.