Trojizbový mezonet s terasou na streche a s garážou

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

Trojizbový mezonet s terasou na streche a s garážou

132 000
Lokalita
Kňažia
druh
Byt
STAV
Celková rekonštrukcia
Poschodie
Plocha
89
Balkón, lódžia
Áno
Internet
Áno
Pivnica
Áno
energetický certifikát
Parkovacie miesto
Áno
výťah
Nie
Rok výstavby

Chcete bývať v pohodlí bytu a pritom sa nestratiť v dave? Realitná kancelária Dalmia potom práve Vám ponúka trojizbový mezonetový byt v ktorom sa budete cítiť príjemne a individuálne.

Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite na bývanie, v mestskej časti Dolného Kubína - v Kňažej. V okolí budete mať všetko potrebné pre život a to základnú školu, škôlku, potraviny, kostol a krčmu :) . Sú tu dobré medziľudské vzťahy a to garantuje, že sa v Kňažej žije veľmi dobre.

Byt má rozlohu podlahovej plochy 89 metrov štvorcových. Jeho prvé podlažie tvorí chodba, obývačka, kuchyňa, detská izba, kúpeľna so záchodom a balkón. Na poschodí je spálňa, úložný priestor a terasa, ktorá ponúka novému majiteľovi nádherné výhľady smerom na okolitú krajinu. Z pohľadu okoloidúceho po ceste je ale dianie na terase pre oplotenie takmer neidentifikovateľné a tak sa na nej dá nerušene relaxovať, prípadne je tu možné usporiadať grilovačku s nezameniteľnou atmosférou nadhľadu.

Kompletná rekonštrukcia bytu prebehla v roku 2011, ktorá bola nadčasová a tak aj v súčastnosti je byt v skvelom vizuálnom stave. Kvalita použitých materiálov garantuje aktuálne minimálne opotrebenie.

Byt sa predáva kompletne zariadený nábytkom, presne tak, ako je vidno na fotkách. Pre nového majiteľa v byte taktiež ostáva sporák, rúra, chladnička, televízor a práčka so sušičkou.

K bytu ako bonus patrí drevená garáž v ktorej bude Vaše auto chránené pred teplom a zimou a do ktorej sa Vám zmestí kopa ďalších užitočných vecí.

Na nehnuteľnosti aktuálne prebieha proces zápisu podkrovia na list vlastníctva. Nehnuteľnosť je možné rezervovať so zmluvnou podmienkou vrátenia rezervačnej zálohy, ak by k zápisu výmery podkrovia na list vlastníctva v dohodnutom časovom horizonte nedošlo.

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.