Luxusný apartmánový komplex v Tatrách

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

Luxusný apartmánový komplex v Tatrách

Ceny na vyžiadanie
Lokalita
Nová Lesná
druh
Byt
STAV
Novostavba
Poschodie
Plocha
140
Balkón, lódžia
Internet
Áno
Pivnica
energetický certifikát
Áno
Parkovacie miesto
Áno
výťah
poschodie
Rok výstavby
2021

Realitná kancelária Dalmia Vám ponúka na predaj luxusný apartmánový komplex, ktorý sa nachádza v tichej lokalite Vysokých Tatier v časti Beverly Hills a je ideálnym miestom odpočinku pre celu Vašu rodinu. Priamo z pozemku je ohromujúci výhľad na scenériu Vysokých Tatier, dokonca sa traduje, že táto lokalita je miestom s najkrajším výhľadom na štíty Tatier.

Kúpou apartmánu získava majiteľ 140 m2 inšpiratívnej luxusnej obytnej plochy. Neoddeliteľnou súčasťou apartmánu je vonkajšia sucha fínska sauna a trisko – bublinková jakuzzi. Avšak ohromujúcim riešením je návratnosť investície v čo najkratšom čase.

Výhodou apartmánu je použitie prvotriednych moderných materiálov, ktoré zaručia kvalitu bývania. Kladieme dôraz na prírodné materiály v kombinácií so sklom a moderným prvkami.

Veľkým benefitom investície je možnosť využitia služieb apartmánovej správy, ktoré zastrešujú inzerciu, chceck in, check out, dohľad a údržbu, marketing ubytovania, starostlivosť o hostí, upratovanie, právny a administratívny servis a všetky ostatné starosti súvisiace s ubytovávaním klientov. Tieto služby posúvajú investíciu do roviny v dnešnej dobe čoraz obľúbenejšieho pasívneho príjmu.

Vzdialenosť ku kľúčovým bodom záujmu:

Diaľnica D1 – 7min
Hrebienok – 3min
Letisko Poprad – 10min
Tatranská Lomnica – 6min
AquaCity Poprad – 10min

V prípade ďalších otázok ohľadom materiálov, dispozície, štandardov, cenníka, možností financovania, predpokladanej návratnosti investície ma prosím neváhajte kontaktovať. Rád Vám poskytnem odpovede na všetky Vaše otázky.

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.