Investičný pozemok, vhodný aj na aktuálnu výstavbu

Predaj
predané
Rezervované
Video
Obľúbené
No items found.
No items found.

Prehrať video

Predaj

Investičný pozemok, vhodný aj na aktuálnu výstavbu

26
€/m²
Lokalita
Medzihradné
druh
Pozemok
STAV
Poschodie
Plocha
9 000
Balkón, lódžia
Internet
Pivnica
energetický certifikát
Parkovacie miesto
výťah
poschodie
Rok výstavby

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 9 tisíc metrov štvorcových, ktorý sa nachádza v nádhernom a tichom prostredí mestskej časti Dolného Kubína - Medzihradné. Obrovským benefitom nehnuteľnosti je dostupnosť od centra mesta Dolný Kubín po 3 kilometre dlhej a udržiavanej komunikácii.

Medzihradné je zaujímavá lokalita s podnikateľským potenciálom využitia aj na ubytovanie klientov, ktorí majú len na skok na lyžovačku na Kubínskej holi a do Aquarelaxu. Táto rozľahlá nehnuteľnosť môže slúžiť aj ako rodinné sídlo na nerušené bývanie, rekreáciu ponúkajúce odstup od susedov zabezpečený súkromným vlastníctvom.

Už krátky pobyt na pozemku dokáže človeka doslova dobiť energiou. Vzácnosťou je potok na kraji pozemku pretekajúci lesíkom.

Prístup až ku hranici parcely je právne vysporiadaný. V blízkosti je možnosť napojenia sa na obecný vodovod. Na pozemku je taktiež úžitková voda s prítokom do betónovej skruže. Cez nehnuteľnosť vedú stĺpy nízkeho elektrického napätia na ktoré je možné sa pripojiť. Odpad je nutné vyriešiť formou žumpy. K pozemku je vydané stanovisko mesta Dolný Kubín, že môže slúžiť ako plocha obytno-rekreačnej zástavby (rodinné domy, rekreačné chaty, malé penzióny, prípustná doplnková funkcia - menšie zariadenia občianskej a rekreačnej vybavenosti). Zastavané plochy môžu tvoriť maximálne 40 % z celkovej výmery.

K nehnuteľnosti je vypracovaný inžinierskogeologický prieskum, vytvorený na základe siedmych kopaných sond, ktorý pozemok určuje na zástavbu pri dodržaní výkopu základov na pevné podložie, ktoré sa nachádza v hĺbke 1,4 - 1,9 metra.

Cena za 1 meter štvorcový pozemku je 26 €. Cena je konečná vrátane právnych, finančných služieb a služieb realitnej kancelárie.

V prípade, že by Vás naša ponuka zaujala budem rád ak sa mi ozvete s prípadnými otázkami a ešte radšej budem ak si rovno dohodneme deň a čas kedy Vás po ponúkanej nehnuteľnosti prevediem.

Otvoriť presnú polohu nehnuteľnosti v Google Maps

Otvoriť google maps

Ďalšie nehnuteľnosti

Prezeraním našeho webu súhlasite s Cookies.